Web na podporu duševního zdraví, který vyvinuli odborníci z Národního ústavu duševního zdraví za odborného přispění a garance Ministerstva zdravotnictví, psychologických pracovišť Ministerstva vnitra, Armády ČR, Policie ČR a Hasičského záchranného sboru ČR, pacientské organizace Nevypusť duši a dalších odborníků. Obsahuje mimo jiné užitečné standardizované testy, které se běžně používají pro screening problémů v oblasti duševního zdraví a postupy, jak o sebe pečovat.

přejít na web

Webové stránky Ministerstva vnitra ČR, které obsahují vedle obecných informací o aktuálních opatřeních rovněž široké spektrum doporučení psychologického pracoviště, včetně seznamu telefonních informačních a krizových linek a online pomoci v ČR.

přejít na web

Stáhněte si aplikaci Koronavirus COVID-19 a mějte při ruce kontakty na hygienické stanice, důležité pokyny či nejčastější příznaky. Díky aplikaci budete mít přehled o fámách a dezinformacích spojených s tímto onemocněním nebo nejčastější dotazy a odpovědi. V appce naleznete také aktuální informace, díky notifikačním zprávám budete vždy informování o mimořádných událostech a dalších informacích.
Aplikace je volně dostupná na GooglePlay i AppStore.

GOOGLEPLAY

APPSTORE

Aplikace byla vyvinuta pro přípravu pro příslušníků bezpečnostních sborů. Je využitelná pro všechny, kteří se zajímají, jak mohou pomoci psychicky stabilizovat člověka v náročné životní situaci. Obsahem aplikace je kromě rad a postupů i seznam vhodných odkazů a kontaktů.

Aplikace je volně dostupná na GooglePlay i AppStore.

GOOGLEPLAY

APPSTORE